جلسه با سازمان حفاظت محیط زیست

اخیراً  جلسه ای با مسئولین سازمان حفاظت محیط زیست داشتیم، که در آن درباره ی گردهمایی و دستاوردهایش و توان بالای دانشجویی در عرصه محیط زیست صحبت شد. مسئولین سازمان ضمن تشکر از برگزارکنندگان همایش و حضور دانشجوها،‌ قول دادند که از این به بعد به صورت مؤثرتر در برنامه های مربوط  به گروههای دانشجویی شرکت کنند و تا جایی که بتوانند حمایتهای مادی و معنوی شان را دریغ نکنند.

در ضمن چند تا از دانشجوهای حاضر در همایش هم به نمایندگی گروههای دانشجویی در این جلسه حضور داشتند و خواسته های گروهها را مطرح کردند.

ما ضمن امیدواری به تحقق قول مسئولین،‌ حتماً‌ پیگیر طرح های مربوط به همایش هستیم ولی لازم است تأکید کنم که حضور خود عزیزان دانشجو از تمامی گروههای دانشجویی مهمترین اثر را در پیشبرد این طرحها خواهد داشت.

/ 2 نظر / 17 بازدید
امید دست چین

با سلام و عرض خسته نباشید و همچنین عرض تشکر بابت دغدغه ای که نسبت به حل مشکلات تشکل های دانشجویی فعال در عرصه محیط زیست دارید... در این پستتان اشاره کردید که مسئولین قول حمایت داده اند راستش رو بگم بنده به عنوان کسی که در جلسات فراوانی با مسئولین مختلف داشته ام این لغت یا بهتر بگم این شعار فراوان شنیده ام اما متاسفانه چندی نگذشته گویی همه چیز فراموش می گردد... ای کاش دغدغه که پژوهشگران دارند یک مقدار هم مسئولین می داشتند... با تشکر

دانشجو

سلام خانم امیری عزیز من خیلی می خواهم با گروه شما همکاری نمایم ولی واقعا نمی دانم که چگونه می توانم به شما دسترسی پیداکنم اگر امکان دارد راهنماییم نمایید . اگر ممکن است شماره تماس و یا آدرس سازمان دانشجویی و دبیرخانه گردهمایی را در وبلاگ خود قرار دهید. باتشکر