گزارش اولین جلسه هم اندیشی

بعد از پاره ای از توضیحات درباره ویژه نامه ای که برای گردهمایی اول آماده شده و امکان ارائه آن به عنوان تنها مرجع معرفی گروه های دانشجویی فعال در محیط زیست، در مورد افتتاح رسمی باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست در آینده نزدیک هم صحبت شد.همه توافق داشتند که تنها در صورت تعامل بیشتر بین گروه ها و اطلاع رسانی به موقع و شفاف فعالیت ها از طرف اونهاست که باشگاه دانشجویان میتونه به وجود بیادو بسیار هم اثرگذار خواهد بود. 

همچنین درباره گردهمایی اول و نقاط قوت و ضعف آن صحبت شد و پیشنهاد هایی هم از طرف گروه ها برای هر چه بهتر برگزار شدن گردهمایی دوم، ارائه گردید. البته همگی اذعان داشتند که خود گروه ها با نوع عملکردشون نقش اصلی در جگونگی برگزاری گردهمایی دوم دارند...

در پایان جلسه هم یک طرح برای انجام کار مشترک بین این گروه ها تعیین شد و بچه های گروه محیط زیست تربیت دبیر شهید رجائی جهت برگزاری جلسه دوم این نشست در دانشگاه خودشون اعلام آمادگی کردند.

امیدواریم که این جلسات استمرار داشته باشه و شاهد برگزاری چنین جلساتی بین بقیه گروه ها در شهر ها  و دانشگاه های دیگه هم باشیم. باز هم تاکید میکنیم که ارتباط مستمر شما از طریق وبلاگ با ما و بقیه گروه ها بسیار بسیار حائز اهمیت می باشد و ملاکی برای سنجش فعال بودن گروه ها و دعوت از آنها برای برنامه های آتی ست.

 

/ 3 نظر / 22 بازدید
زهرا رحمانی- کانون پیام طبیعت سبز یبام نور تاکستان

ممنون از درج این خبر

شیوایزدانی فرد(دانشگاه آزاداسلامی نجف آباد)

باسلام نشست بعدی درچه زمانی می باشد؟ باتشکر

عظیمی

با درود و سپاس بر خانم اميري و ديگر دوستان شركت كننده در اولين جلسه هم انديشي.