دوباره مهر، دوباره فعالیت دانشجویی

سلام،عیدتون مبارک،انشاء الله طاعات و عبادات همه ی شما مورد قبول درگاه الهی قرار بگیره

دیگه کم کم داریم به ماه مهر و آغاز سال تحصیلی نزدیک میشیم. در طول تابستان امسال اکثر بچه ها در دانشگاه ها نبودن و دسترسی به اونها سخت بود و شاید خیلی ها امکان استفاده ی از اینترنت رو نداشتن،به همین خاطر  بحث ارتباط دانشجویی کمی کمرنگ شده بود. ولی مطمئنا با شروع کار مجدد دانشگاه ها و فعالیت های دانشجویی بیشتر با هم در ارتباط خواهیم بود. همان طور که بارها هم گفتیم ما بیشتر منتظر شنیدن خبر فعالیت های  شما و نظرات و پیگیری هاتون هستیم و دوست داریم این وبلاگ رو که به زودی به یک سایت دانشجویی محیط زیستی تبدیل میشه، شما فعال نگه دارید.

در طول تابستان گذشته  ما در حال آماده سازی ویژه نامه گردهمایی بودیم که علاوه بر معرفی و شرح برنامه های همایش، گروه ها و فعالیت هاشون رو معرفی کردیم و این  تنها مرجع معرفی گروه های دانشجویی فعال در حوزه محیط زیست است. این ویژه نامه به همراه گواهی های حضور در همایش و کارگاهها به زودی برای شما ارسال خواهد شد.

/ 3 نظر / 22 بازدید
زهرا رحمانی

خیلی ممنون از توجه و پیگیری های شما عزیزان در عرصه محیط زیست[لبخند]

ستار سلطانيان

با سلام و عرض ادب ممنون از كار جالبتون و به همه خسته نباشيد ميگم اميدوارم كه اين گردهمايي ها هر سال پربارتر برگزار شود تا دانشجويان حامي محيط زيست بيشتر در اين زمينه فعاليت و هماهنگي داشته باشند. مطمئنا هميشه كساني جوابگوي اين زحمات خواهند بود. موفق باشيد

محسن همدانی

از زحمات و پیگیری ها تون خیلی ممنون