نمایشگاه نخستین جشنواره رسانه و محیط زیست

قراره توی نمایشگاه جشنواره رسانه محیط زیست که از طرف سازمان حفاظت محیط زیست پنجم تا هفتم آذر ماه در محل پارک پردیسان برگزار میشه، سازمان دانشجویان هم یه غرفه داشته باشه. بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است و از همه دانشجویان و گروههای دانشجویی حامی محیط زیست دعوت می کنیم تا سری به این نمایشگاه بزنن.

ما توی این نمایشگاه یه بخشی را مخصوص معرفی فعالیتهای گروه های دانشجویی در نظر گرفتیم،‌گروههایی که دوست دارن مشارکت داشته باشن اعلام آمادگی کنند.

/ 4 نظر / 19 بازدید
گودرزی-دانشگاه تربیت مدرس-نور

خدا قوت کاش توی این نمایشگاه همه گروه ها اعتراض خودشونو نسبت به تخریب باغ گیاه شناسی نوشهر و مانند اون که کم هم نشستن نشون بدن. این اعتراض میتونه با ارائه تصاویر- کاریکاتور و یا نمادهای اعتراضی به این اقدامات باشه.

مهندس انارکی

سلام خدا قوت خیلی حیفه که ما نمی تونیم شرکت کنیم امیدوارم ایران در این عرصه روز به روز رو به جلو بره که همیشه پیشرفت کنه!!! به امید فرداهای سرسبزتر

بابایی فر

راستی خبر تخریب ساخت و سازهای پارک ملی لار را در وبلاگ بزنید. این یک افتخار و جرات و عزم محیط زیست تهران بود که باید پشتیبانی شود تا شاید به امید خدا روزی به تخریب شهرک زیتون، این سایه سیاه سرخه حصار برسیم.

مهسا

[لبخند]میشه ساعت برگزاری نمایشگاه را اعلام کنید که چند تا چنده؟