تالاب پریشان در حال احیا

اداره حفاظت محیط زیست استان فارس در حال اجرای برنامه احیای تالاب پریشان زیر نظر مراجع ملی و بین المللی و براساس یک طرح مدون و مطالعه شده است. هم اکنون نیز بنابر گفته مدیر کل این سازمان فاز اول احیای این تالاب به پایان رسیده و در بازدید اخیر از تالاب پریشان مشاهده شده که مقدار زیادی آب در آن جمع شده است. همچنین برخی از موجودات آبزی با کمک جوامع محلی و بومی به زیستگاه آبی خود منتقل شده‌اند و مردم منطقه مشارکت بالایی برای احیای تالاب پریشان دارند.

/ 3 نظر / 8 بازدید
بابایی فر

این وبلاگ بسیار فعال شده است. از دوست خوبم زهرا و فاطمه بسیار متشکرم و به محیط زیستی بودنشان افتخار می کنم. از سایر انجمن می خواهم از ایشان هم فعال تر شوند. نمازها و روزه هایتان هم قبول.برادر و خواهرانم در جهاد، ما در خدمتیم و چند خبر و پیشنهاد را برایتان فرستادم. ما نباید منتظر اقدام شما باشیم. این وظیفه ما است که شما را کمک نماییم.با تشکر

سیدمحمدموسوی

باسلام http://www.baztabonline.com/Default,fa-IR,BaztabOnline,Content,NewsDetail,Key,53439.aspx

بابایی فر

سلام. عیدتون پیشاپیش مبارک. راستی از بچه های انجمن علمی محیط زیست دماوند تا اونجایی که می دونم 6نفرشون دانشگاه علوم و تحقیقات تهران کارشناسی ارشد قبول شدند که می خوام بهشون تبریک بگم. خانم آیدا شریعت مداری خانم نعیمه همسایه خانم بهناز شیربانی خانم زهرا طهرایی خانم الهام موحد و خودم. یکی از آقایان سابق دانشگاه دماوند هم همانجا قبول شده اند که به آقای امیر عابدی هم تبریک عرض می نمایم.امیدوارم در کنار پیشرفت علمی خود به ارتقاء آگاهی عمومی هم فکر کرده و برای محیط زیست فعالیت کنند.