دومین جلسه‌ی شورای مرکزی مجمع دانشجویان حامی محیط‌زیست و منابع‌طبیعی

دومین جلسه‌ی شورای مرکزی مجمع دانشجویان حامی محیط‌زیست و منابع‌طبیعی روز سه‌شنبه، مورخ 10/3/90 در سازمان دانشجویان جهاد‌دانشگاهی تشکیل گردید.

در این جلسه، هر یک از اعضاء از چگونگی ارتباط خود با کانون‌های عضو مجمع در محدوده‌ی استان‌های تعیین شده در منطقه‌بندی، گزارشی را ارائه نمودند. در این گزارش، ضمن اطلاع‌رسانی از فعالیت‌های انجام شده یا در حال انجام انجمن‌ها، به پاره‌ای از مشکلات ایشان نیز اشاره گردید.

با توجه به تعیین کارگروه‌های 6‌گانه در اولین جلسه‌ی این شورا، هریک از اعضاء به توضیح نظرات و پیش‌نویس‌های خود درباره‌ی آیین‌نامه‌ی این کارگروه‌ها، پرداخته و در این زمینه رفع ابهام صورت گرفت.

همچنین مواد و تبصره‌هایی برای کلیه‌ی کارگروه‌ها به تصویب رسید.

عضویت در کارگروه‌ها فقط به دانشجویان عضو کانون‌های مجمع اختصاص داده شد و حفظ ماهیت دانشجویی کارگروه‌های مجمع از نکاتی بود که به تصویب شورا رسید. خاطر نشان می‌شود تعداد اعضاء هر کارگروه 5 نفر تعیین گردید که از هر کانون حداکثر یک عضو در ترکیب اعضاء کارگروه‌ها مجاز به حضور هستند. تصویب برگزاری جلسات شورای مرکزی به‌صورت حداقل یک ‌بار در ماه از دیگر مصوبات شورای مرکزی در این جلسه بوده است.

برگزاری انتخابات هیات رئیسه شورای مرکزی و نیز بررسی آئین‌نامه‌ی داخلی شورا در دستور‌کار سومین جلسه‌ی شورای مرکزی قرار گرفت.

 

/ 1 نظر / 31 بازدید
ashkim

سلام امیدوارم حال همه دوستان در سازمان دانشجویان خوب باشه اگه امکانش هست در مورد کارگروه ها و نحوه عضویت بیشتر توضیح بدین. با تشکر