همایش ملی جنگل‌های زاگرس مرکزی برگزار شد.

به همت کانون دانشجویی همیاران طبیعت جهاد دانشگاهی واحد لرستان،همایش ملی جنگلهای زاگرس مرکزی قابلیت ها و تنگناها برگزار شد.

رئیس همایش ملی «جنگلهای زاگرس، قابلیتها و تنگناها» گفت: از 500 مقاله ارسالی به همایش ، 169 مقاله به صورت پوستر و سخنرانی پذیرش و ارائه شده‌اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، رامین جانی پور در همایش ملی جنگلهای زاگرس، قابلیتها و تنگناها که در سالن آمفی تئاتر دانشکده اقتصاد دانشگاه لرستان برگزار شد، افزود: از ابتدای توزیع فراخوان، 500 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال که از این تعداد 169 مقاله پذیرش شده است.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی  واحد لرستان بیان کرد: تعداد مقاله پذیرش شده 144 مورد به صورت پوستر و 25 مقاله به صورت سخنرانی ارائه خواهد شد.

متن کامل خبر را در اینجا مشاهده فرمائید.

/ 4 نظر / 79 بازدید
وحید رحیمی

لطفا خبر مارم بزارید توسعه ی پایدار

علیرضا قلیزاده

سلام دوستان جهاد دانشگاهی از آنجا که نجات مام زمین نیازمند همدلی،‏ همزبانی،‏ هم اندیشی، همجوشی،‏ همزبانی،‏ همکلامی،‏ همراهی،‏ همیاری و‏ همدوشی همه ی ماست‏،‏‏ در کنار فعالیت های فردی در کارگاه و کوچه و خیابان و خانه، به عنوان گامی در راستای همه ی ‏«‏هم‏.‏.‏.‏ی‏»‏ های پیش گفته،‏ فهرستی تهیه کرده ام از برخی فعالان،‏ صاحبنظران،‏ شاغلان،‏ مسئولان،‏ هنرمندان و نویسندگان وبلاگ دار دلسوز محیط زیست. خوشبختانه وبلاگ شما هم در این فهرست حضور دارد امیدوارم برای ارتباط مؤثر با دیگر وبلاگ نویسان زیست محیطی به کار تان بیاید

شعله

سلام. لینکتون کردم در صورت تمایل لینکم کنید.

محمد

سلام. خبری از سومین همایش دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی نیست؟