الاعمال بالنیات

سپاس خدا را که نعمت بی دریغ اش را برما ارزانی داشته و خالق تابلوی زیبای یک صبح برفی در قاب چشمان ماست...

بسیار مفتخریم که پیشقدم شدیم تا سهم کوچکی در حمایت از امانت الهی محیط زیست و منابع طبیعی داشته باشیم و جای بسیار خرسندی است که شاهد حضور گرم و صمیمانه بسیاری از شما عزیزان بودیم.در شرایطی که از یک طرف به خاطر نزدیکی به پایان سال و سرشلوغی دانشجوها و اساتید عزیز و از طرف دیگه بابت شیب منطقه رحمان آباد و سختی هایی که وجود داشت، نمی دانستیم که به چه میزان از برنامه استقبال خواهد شد؟! البته ناگفته نماند که بسیار دلگرم بودیم به حضور پرانرژی شما عزیزان در فاز اول طرح "بنشانیم درخت" که در آذر ماه سال جاری برگزار شد.

نکته قابل تقدیر ثبت نام چشمگیر شما دانشجوهای عزیز و پایه کار برای حضور در برنامه است. در حالیکه تنها ٣-۴ روز از شروع ثبت نام  گذشته بود و در ضمن در اوج ثبت نام ها یعنی ظهر روز سه شنبه بود که بخاطر کنسل شدن برنامه، ثبت نام متوقف شد.

لیست افرادی که فرم  ثبت نام شان تا صبح روز سه شنبه به ما رسیده را می توانید در اینجا مشاهده کنید. تا ضمن دلگرمی از حضور  و همراهی دیگر دوستانتان، مطمئن باشید که ما اسامی و شماره تماس های شما را داریم و در تمام برنامه های درختکاری سازمان، جزو اولین کسانی خواهید بود که دعوت می شوید.

همچنین لازم است تشکر کنیم از حمایت و مسئولان در استانداری، سازمان حفاظت محیط زیست و اداره محیط زیست استان تهران، سازمان جنگل ها و مراتع و آبخیزداری و اداره منابع طبیعی استان تهران، ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران،شورای شهرو...

بخصوص از

-جناب آقای بادامچیان (نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی)

- سرکار خانم دکتر ابتکار (عضو شورای اسلامی شهر تهران و رئیس کمیته محیط زیست استان تهران)

- جناب آقای بیادی (عضو شورای اسلامی شهر تهران)

- جناب آقای  دکتر تمدن (استاندار تهران)

- جناب آقای دکتر یادگاری (رئیس جهاد دانشگاهی)

- جناب آقای دکتر اشرفی پور ( مدیرکل اداره محیط زیست استان تهران)

- جناب آقای دکتر عبدی نژاد ( مدیرکل اداره منابع طبیعی استان تهران)

/ 0 نظر / 18 بازدید