برگزاری نمایشگاه و کارگاه آموزش محیط زیست در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران

کانون دوستداران محیط زیست دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران در نظر دارد در حاشیه سومین همایش ملی آموزش که در این دانشگاه برگزار می گردد در روزهای 27، 28 و 29 اردیبهشت به برپایی نمایشگاهی با عنوان " آموزش محیط زیست " اقدام نماید.

این نمایشگاه با حضور 12 تشکل زیست محیط فعال در حوزه آموزش و فرهنگ زیست محیطی برگزار می گردد. هدف از برگزاری این نمایشگاه باز تابی از عملکرد آموزشی این گروهها و ایجاد ارتباط بین گروهها، دانشجویان، افراد جامعه و متخصصین حوزه آموزش ایران، حاضر در سومین همایش ملی آموزش می باشد.

زمان: سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه2٨،2٧ و 29 اردیبهشت ١٣٩٠ 

مکان: تهران، لویزان، دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، محل دائمی نمایشگاهها

بازدید برای عموم از ساعت 10 صبح تا 16 عصر آزاد می باشد.

 

در کنار این نمایشگاه کارگاهی نیز با عنوان " نقش آموزش در فعالیت های زیست محیطی " برگزار می گردد.

زمان برگزاری کارگاه: پنج شنبه 29 / 2 /1390ساعت 11 تا 13

مکان برگزاری: تهران، لویزان، دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران

برگزار کنندگان کارگاه : مجید ابراهیم دماوندی(متخصص روانشناسی تربیتی و عضو هیات علمی دانشگاه) و محمد عظیمی (فعال محیط زیست)

ثبت نام در کارگاه: کلیه علاقمندان و فعالان محیط زیست می توانند با انتقال مبلغ یکصد هزار ریال به شماره کارت 6273531050208405 (به نام محمد عظیمی) و تماس با شماره 09369492079 نسبت به ثبت نام در این کارگاه اقدام نمایند.

/ 1 نظر / 20 بازدید
میثم باباخانی

سلام نمیشه مطالب کمی زودتر تغییر کنند. یه کوچولو زننده میشه وقتی چند روز یه مطلب تکراری رو می بینیم. [نگران]من که حداقل روزی 2 بار سر میزنم و خیلی سخت مگذره و دلسرد میشم.البته با کمال میل در خدمتیم .با آرزوی سلامتی و موفقیت