سومین نشست هم اندیشی گروه های دانشجویی استان تهران

سومین نشست هم اندیشی گروه های دانشجویی استان تهران روز سه شنبه ٧ آذر تشکیل شد. در این جلسه نماینده های گروههای دانشجویی به ارائه گزارشی از فعالیت های خودشون پرداختند.

همچنین در این جلسه در رابطه با برنامه هایی که قراره در دومین گردهمایی گروه های دانشجویی حامی محیط زیست اجرا بشه هم تبادل نظر انجام شد. در رابطه با طرح آموزش محیط زیست در مدارس هم،‌ یک چهارچوب کلی از طرف دانشجویان گروههای کانون محیط زیست دانشگاه علم و صنعت، پیام طبیعت سبز دانشگاه پیام نور تاکستان و دوستداران طبیعت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی ارائه شد.

 

/ 4 نظر / 38 بازدید
عباس

سلام دوست عزيز اگر تمايل به تبادل لينك داريد خبرم كنيد من را با عنوان "دوست داران محيط زيست و حيات وحش" لينك بدهيد و در قسمت نظر به من اطلاع بدين تا با عنوان كه مايل هستيد لينك بشويد ممنون www.creatures.blogdoon.com

مهتاب

[لبخند]سلام. خسته نباشید! عکس ها زیبا بود...انگار ژذیرایی فقط دستمال کاغذی داشتید ..اره؟[نیشخند]. نگفتید درباره چی صحبت کردید؟[لبخند]چه بحث هایی شد؟نتیجه چی شد؟

مسعود

خوشبختي يگانه چيزي است كه مي توانيم بي آنكه خود داشته باشيم، ديگران را از آن برخوردار سازيم.((كارمن سيلوا)) به روزم (آپم) و منتظرقدمهای سبزتون [گل]

حامد

متاسفانه ما تهرانی نیستیم که بتونیم توی همه ی برنامه ها شرکت کنیم!!! خوشبختانه ما تهرانی نیستیم که بتونیم به آلودگی بیشتر تهران کمک کنیم و در ضمن دودش تو چشم خودمون هم بره!!!