گردهمایی گروههای مردمی (NGO) با معاونت خدمات شهرداری تهران

هفته گذشته ستاد برگزاری نخستین جشنواره خدمات شهری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران، جلسه ای در رابطه با معرفی این جشنواره برگزار کرده بود که از ما هم به عنوان نماینده انجمن های دانشجویی حامی محیط زیست دعوت شده بود تا در این جلسه حضور داشته باشیم. 

این ستاد قصد دارد تا در روزهای 10 الی 15 مردادماه جشنواره ای برگزار کند که هدف از برگزاری آن، جلب مشارکت‌های مردمی و اطلاع‌رسانی در رابطه با معاونت خدمات شهرداری و فعالیت‌های سازمان‌ها و نهادهای وابسته به آن است. برنامه های این جشنواره شامل برگزاری نمایشگاهی از عملکرد سازمان های مرتبط با معاونت خدمات شهری شهرداری است که در حاشیه این جشنواره قرار است همایش های مختلفی برگزار شود و یکی از آنها گردهمایی گروه‌های مردمی با معاونت خدمات شهرداری است.  این گردهمایی روز چهارشنبه 13 مردادماه 89 ساعت 16 الی 20در بوستان گفتگو برگزار می‌شود و از جمله برنامه های آن معرفی NGOها و انجمن های دانشجویی است.

دوستانی که تمایل دارند در این گردهمایی شرکت کنند حداکثر تا صبح روز شنبه 9 مردادماه به ما اطلاع بدهند تا اقدامات لازم  برای ثبت نام انجام شود. 

/ 3 نظر / 16 بازدید
نفیسه بابازاده

سلام. واقعا خدا قوت بابت تلاش های مستمرتون. از اعضای کانون رستاک(دوستداران محیط زیست دانشگاه علوم پزشکی شیراز) هستم. امیدوارم گردهمایی گامی مثبت در جهت اصلاح مشکلات حال حاضر محیط شهری تهران باشه. علاقمند و پیگیر گزارش فعالیت هاتون هستم.

سید تقی سید صفویان

با سلام خدمت شما و همکارانتون بابت همه ی کارهایی که انجام داده واقعاَ خسته نباشید این کارها باعث افتخار است. [گل]باتشکر تیم رباتیک فراز[گل]

سیدمحمدموسوی

باسلام من میخواستم دراین جشنواره شرکت کنم چه کاری بایدانجام دهم؟باتشکر