سمینار گربه سانان بیابان مرکزی ایران

ایجاد حساسیت و افزایش آگاهی‌های زیست‌محیطی در بین افراد نزدیک به پارک‌های ملی و پناهگاه‌های حیات‌وحش اولین اقدام برای حفاظت پایدار از تنوع‌زیستی منطقه است.

در این سمینار که روز هشتم آذر در دانشگاه پیام‌نور مرکز آران و بیدگل برگزار می‌گردد از بیانات اساتید مجرب به شرح ذیل استفاده خواهد شد:

1- جناب آقای اللهیار دولتخواه: رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آران و بیدگل

موضوع سخنرانی: اهداف برگزاری سمینار

2- جناب آقای مهندس جورابچیان: مدیر ملی پروژه حفاظت از یوز پلنگ آسیایی

موضوع سخنرانی: ایران آخرین سنرگاه حفاظت از یوز آسیایی

3- سرکار خانم میترا البرزی منش: مدیرعامل انجمن پایشگران محیط زیست ایران

موضوع سخنرانی: حفاظت از گربه‌سانان با پشتوانه مشارکت مردمی

4- جناب آقای مهندس کارگر: کارشناس خبره پروژه ملی حفاظت از یوز پلنگ آسیایی

موضوع سخنرانی: نقش زیستگاه در حفاظت از کونه های در خطر انقراض

5- جناب آقای محمد عظیمی: سرپرست کانون دوستداران محیط‌زیست دانشگاه رجایی

موضوع سخنرانی: تنوع زیستی زندگی ماست

6- جناب آقای عبدالعظیم شکاری بادی: مدیرعامل انجمن حافظان محیط‌زیست بادرود

موضوع سخنرانی: معرفی گربه‌سانان بیابان مرکزی ایران

اداره حفاظت محیط زیست شهرستان در نظر دارد در حاشیه این سمینار نمایشگاهی از پوستر های آموزشی زیست‌محیطی با حمایت اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان و همکاری کانون دوستداران محیط‌زیست دانشگاه شهید‌رجایی تهران برگزار نماید.

شایان ذکر است درحاشیه این سمینار مستندهای تولیدی انجمن یوز ایرانی درباره حیات‌وحش نیز به نمایش گذاشته خواهد شد.

محمدجواد محسن‌پور از تیم دوچرخه‌سواری بیابان مرکزی نیز درباره 1700 کیلومتر رکابزنی با دوچرخه در بیابان مرکزی گزارشی ارائه خواهد نمود.

بسته‌های آموزشی زیست‌محیطی نیز از طرف اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان به همه شرکت کنندگان در پایان سمینار اهدا خواهد گردید.

/ 4 نظر / 44 بازدید
روابط عمومی پرسمان قرآنی

سلام به اطلاع میرسانم که کانون گفتگوی قرآنی با بیش از 5 سال سابقه فعالیت زیر نظر مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی ، به کمک مدیران و خادمین و کاربران دلسوز و قرآن دوست خود موفق به کسب رتبه اول در بخش برترین پایگاه فرهنگ و اندیشه رسانه های دیجیتال شده است. کانون گفتگوی قرآنی محلی برای پاسخگویی به سؤالات و شبهات دینی و زمینه های مختلف فرهنگی دیگر است. از شما دوست گرامی دعوت میشود با عضویت و فعالیت در این سایت در پیشبرد اهداف قرآنی یارای ما باشید. فرم ثبت نام در کانون گفتگوی قرآنی در صورت تمایل کانون گفتگوی قرآنی را به دوستان خود نیز معرفی کنید با تشکر روابط عمومی کانون گفتگوی قرآنی http://www.askquran.ir

سید تقی سید صفویان

سلام بچه ها خسته نباشین اونقدر این سوال رو پرسیدم که دیگه روم نمیشه از کارگروه ها چرا خبری نیست؟ همچنین پس آقای دریکوند چیکار میکنه؟ گروه ما خیلی خیلی خیلی علاقه داره که گروه علمی رو راه بیندازه اگه هر کمکی از دست ما میاد بگین اگه تونستیم دریغ نمیکنیم.بازم خسته نباشین. [گل]گروه مهندسی محیط زیست[گل]

طاهره آرام

سلام خسته نباشید من از نزدیک در جریان برپایی سمینار گربه سانان در آران وبیدگل بودم صمیمانه از روابط عمومی اداره محیط زیست آران وبیدگل تشکر و قدر دانی می کنم زیرا که تلاشهای شبانه روزی ایشان وهمکارانشان را ازنزدیک دیدم