ارسال پیامک های زیست محیطی
ساعت ۱٠:٢٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٥/٢٦  کلمات کلیدی: اخبار خوب

اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی با ارسال پیامک، آخرین اخبار و اطلاعات زیست محیطی این استان را به اطلاع فعالان محیط زیست و مسئولان استانی می رساند. به گزارش سبزپرس، روابط عمومی این اداره کل اعلام کرده است: «حرکت در راستای اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در زمینه محیط زیست یکی از وظایف سازمان حفاظت محیط زیست است. اداره حفاظت محیط زیست خراسان رضوی اولین نهادی است که برای اولین بار سامانه پیام کوتاه را برای فعالان استان فراهم ساخته است.»
   در آخرین روز هفته محیط زیست، سامانه ارسال پیام کوتاه با هدف اطلاع رسانی و فرهنگ سازی برای محیط زیست افتتاح شده است. در این سامانه برای 600 نفر از فعالان، همیاران، مسئولان و برخی از خبرنگاران حوزه محیط زیست پیامک هایی با موضوعات مختلف ارسال می شود.
   «مشاهده گونه های جدید»، «دستگیری متخلفان صید و شکار» و ... از جمله پیامک هایی هستند که در 2 ماه گذشته برای فعالان محیط زیست ارسال شده است. به عنوان مثال، مشاهده دو گونه جدید جانوری با نام های «کوکر گندمی» و «مار درفشی» برای اولین بار در حوزه شهرستان سبزوار، پیامکی بود که امروز برای فعالان محیط زیست خراسان رضوی ارسال شد.
   مسئول روابط عمومی این اداره کل همچنین از توسعه سامانه ارسال پیام کوتاه در ماه های آتی خبر داده است.

این خبر را خانم طهرائی از انجمن علمی دانشگاه آزاد دماوند فرستادند. ازشون ممنونیم.