قابل توجه گروه های ثبت نام کننده در دومین گردهمایی
ساعت ٤:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۱٢/٢٥  کلمات کلیدی: اخبار گردهمایی

قابل توجه گروه هایی که برای حضور در گردهمایی فرم های ثبت نام خودشان را ارسال نموده اند. لطفا به موارد زیر به دقت توجه فرمائید:

١- با توجه به محدودیت ظرفیت مدعوین علیرغم اینکه ما دوست داشتیم در خدمت همه ی دانشجویان فعال در گروه ها باشیم، ولی برای هر گروه ظرفیت دو تا سه نفره (به صلاحدید دبیرخانه گردهمایی) به دبیر یا رابط گروه ها جهت حضور در گردهمایی اعلام می شود.

گروه ها باید در اسرع وقت (حداکثر تا روز ١۵ فروردین ماه) با مشورت جمعی، نمایندگان خود را به ما معرفی نمایند. شایان ذکر است هدف از حضور نمایندگان گروه ها در این گردهمایی، خبررسانی دستاوردهای گردهمایی برای دیگر اعضای گروه خواهد بود.

٢- همان گونه که قبلاً نیز مورد تأکید قرار گرفته،‌ گروه ها باید تا تاریخ  20/1/1390 پوستر معرفی فعالیت های خود را برای ما ارسال نمایند. این پوستر در نمایشگاهی در معرض دید عموم قرار گرفته و ملاکی برای تعیین گروه های برتر خواهد بود. این پوسترها می‌تواند شامل ارائه‌ی فعالیت‌ها و گزارش تصویری آن‌ها در حوزه‌های زیر باشد:

- فعالیت‌های علمی‌ ـ پژوهشی (برگزاری کارگاه‌های علمی ـ تخصصی، ارائه‌ی طرح‌های پژوهشی و ایده‌های نو در حوزه‌ی محیط زیست و منابع طبیعی، تهیه نشریه و ...)

- فعالیت‌های علمی ـ ترویجی (چاپ بروشور، کتابچه، تهیه‌ی کلیپ و نرم افزار، فعالیت‌های پاکسازی محیط و ...)

- فعالیت‌های علمی ـ اجرایی (برگزاری همایش، سمینار، سخنرانی، نمایشگاه، راه‌اندازی سایت یا وبلاگ، برگزاری بازدیدهای علمی و ...)

-   ابعاد پوستر 90×60  سانتی متر و عمودی می‌باشد.