دومین جلسه هم اندیشی گروه های دانشجویی حامی محیط زیست استان تهران
ساعت ٥:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٩/۸  کلمات کلیدی: اخبار خوب

با عذرخواهی از تمام دوستان بابت تأخیر چند روزه اطلاع رسانی درباره جلسه دوم هم اندیشی (البته دلیل موجهی داریم که عرض خواهیم کرد!چشمک)

جلسه دوم هم اندیشی در همان روز دوشنبه ٢۴ آبان ماه طبق قرارمون تشکیل شد و باز نمایندگان گروه های دانشجویی با انرژی در جلسه حاضر شدند. این جلسه به دعوت دوستان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی در همان مکان برگزار شد و با ارائه گزارشی از فعالیت های این گروه آغاز شد. همین طور پس از گزارش گروه ها از فعالیت ها و مطالعاتی که انجام داده بوند قرار شد پروپوزال طرح آموزش محیط زیست در مدارس تا جلسه آینده که در دی ماه خواهد بود توسط سه گروه قبلی و بچه های علم و صنعت که در این جلسه به ما پیوسته بودند،‌ آماده بشه.


همین طور گروه ها برای حضور در احداث اولین جنگل دانشجویی اعلام آمادگی کامل کردند و وظیفه اطلاع رسانی این طرح را در دانشگاه های خودشون بر عهده گرفتند.

اساسنامه پیشنهادی باشگاه هم در این جلسه ارائه شد تا بچه ها نظرات و پیشنهادهای خودشون رو برای نهایی شدن اعلام کنند. فکر کنم حتما این اساسنامه تا الان از طریق ایمیل به دست همه ی شما رسیده ...

در ضمن لازم می دونم از بچه های تاکستان تشکر ویژه ای داشته باشم. این گروه تازه تأسیس که میزان فعالیت هاشون واقعا قابل تحسین است،‌ با وجود دوری بسیار قابل توجه راه،‌به طور مرتب در جلسات حضور پیدا کردند و همراه همیشگی وبلاگ بودند.

به زودی گزارشی از فعالیت های این گروه و مسیری را که طی کردند روی وبلاگ خواهیم گذاشت تا هم انگیزه ای برای گروه های تازه تأسیس باشه و هم اگر گروه های قدیمی پیشنهادی براشون دارند حتما با آنها در میان بذارند.